FORGOT YOUR DETAILS?

YAĞIZ TURİZM & SEYAHAT ACENTESİ

“ Turizm Hizmetlerinde Doğru Adres “

yagizturizmayhanturanHizmet Yolculuğunda Elde Edilen Başarılarda; Çalışanların Özveri ve Çabalarının Önemli Rol Oynadığı, Bir Ekip Ruhuyla Hizmet Verilmektedir.

Son Yıllarda Yükselen Turizm Potansiyeli ile Koşulsuz Müşteri Mutluluğu Hedefleyen YAĞIZ TURİZM , Profesyonel Yaklaşımı ve Kararlı Büyüme Grafiğiyle Yenilikçi Çizgisini Başarıyla Sürdürmektedir.

Turizm Sektöründe Hizmetlerinin Kalitesini İSO 9001:2008 Belgelendiren Öncü Seyahat Acentelerindendir. QA TECHNIC Firmasının AQ/TR/2194 Sertifika Nosu ile TÜRKAK Onaylı iso 9001:2000 Kalite Belgesine Sahiptir.

Ve Ayrıca Türkiyede; Turizm ve Seyahat Acentelerinin Uluslararası Sektörel Kuruluşu Olan TÜRSAB’ın ; A Grubu Acentesi Olup, A-5853 Belge Noludur.

Küreselleşmenin Etkisi İle “Uzak Diyarlar” Kavramının Uzaklarda Kaldığı, Gerek Rekabetin, Gerekse Ulaşım Alanındaki Gelişmelerin Daha Az Parayla Daha Çok Hizmet Alınabilecek Olanaklar Sunduğumuzu ve Ayrıca Ödeme Kolaylığı İçeren Paket Turlarımızlada; Dünyanın Birbirinden İlginç Coğrafyalarını ve Kültürlerini Görmek, Eğlenmek ve Gezmek İçin Karşı Konulamaz Bir Cazibe Oluşturmaktayız. 

TOP